Digitürk Kampanyaları
Süper Lig heyecanını Lig TV

Süper Lig heyecanını Lig TV

Digiturk’ten Giriş Paketi , seçeceğiniz (en az) 2 Keyif Paketi ve Lig TV Paketi ile başlatacağınız üyeliğinize, 1 ay boyunca tüm Keyif Paketleri ve www.digiturk.com.tr’ye özel 6 ay HD servisi, Yetişkin Paketi ve Spor Extra hediye! Digiturk HD ile Lig TV ve paketinizdeki tüm HD kanallarımızı, 5 kat daha net görüntü ve ses kalitesinde izleyebilirsiniz. *Bu hizmetten faydalanmak için 12 ay taahhüt ile Giriş Paketi üzerine (en az) 2 Keyif Paketi ve Lig TV Paketi’ne üye olunması gerekmektedir.

  Kampanya Detayları   Kampanya Başvuru Formu

 

FİYATLAR

Giriş paketi, seçeceğiniz (en az) 2 Keyif Paketi ve Lig TV (Taraftar Paketleri hariç) Paketi ile ilk 4 ay ayda 19 TL’den başlayan fiyatlarla, sonraki 12 ay 37 TL’den başlayan fiyatlarla, üye olabilirsiniz. www.digiturk.com.tr’ye özel 1 yıl boyunca HD veya Digiturk Plus, Spor Extra ve Yetişkin Paketi keyfi de hediye!

*Seçtiğiniz pakette bulunan HD kanalları da izleyebilirsiniz.

 

KURULUM

Bu hizmet dahilinde, 16 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. Kurulum ücretsiz. Aktivasyon bedeli 20 TL’dir. Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.

 

UYDU ALICI

Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk HD veya Plus uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

 

DETAYLAR

Bu hizmetten faydalanmak için 16 ay taahhüt ile Giriş Paketi üzerine en az 2 Keyif Paketi ve Lig TV Paketleri’nden birine (Taraftar Paketleri hariç) üye olunması gerekmektedir.
İlk 4 ay alınan paket bedelinin yarısı kadar indirim kazanılır. 1 yıl HD veya Digiturk Plus, Spor Extra ve Yetişkin Paket hediyelerinden yararlanabilmek için seçilen servise 16 ay üyelik taahhütü verilmesi gerekmektedir. Hediye süresi sonunda seçtiğiniz hediye ya da hediyeler güncel taahhütlü fiyatları üzerinden faturalanmaya başlayacaktır. Üye olduğunuz pakette bulunan tüm HD kanalları bu teklif kapsamında izleyebilirsiniz. 
Lig TV üyeliklerinizde sadece seçtiğiniz paket kapsamındaki maçları izleyebilirsiniz.

Paketiniz dışındaki kanalları, Müşteri Hizmetlerini arayarak (212 473 73 73) üyeliğinize ekletebilirsiniz. 
Bu hizmet sadece 30 Nisan 2012 tarihine kadar geçerlidir.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

HD servisi veya Digiturk Plus’tan yararlanmaya devam etmek için ne yapmalıyım? 
- Seçiminize göre, DIGITURK HD yayını 1 yıl boyunca veya Digiturk Plus keyfi 1 yıl boyunca hediyedir; süreleri dolduktan sonra seçtiğiniz hizmetler taahhütlü fiyatı üzerinden ücretlendirilir.

Taahütüm bozulursa ne öderim? 
- İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.

 


Yazdır